پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

Haosteel، با فولاد ضد زنگ به عنوان تجارت اصلی خود، محصولات فولاد ضد زنگ ممتاز را با فناوری‌های بالا و ارزش افزوده بالا تولید می‌کند و چهار دسته محصول اصلی، یعنی میله‌های فولادی ضد زنگ، لوله‌های فولادی ضد زنگ، ورق‌های فولادی ضد زنگ، سیم‌های فولادی ضد زنگ، اکنون کربن را تقویت می‌کند. فولاد، فولاد آلیاژی، آلومینیوم و کوپر نیز در محدوده خدمات ما قرار دارند.هاوستیل مسئولیت وقف خود را برای ارائه محصولات و خدمات ارزشمند می پذیرد، همه مشتریان می توانند از خدمات یک مرحله ای هاوستیل لذت ببرند.

 

از طریق شبکه بازاریابی جهانی ما، این محصولات ممتاز نه تنها تقاضای بازار داخلی را برآورده می کند، بلکه به آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا نیز صادر می شود و به طور گسترده در صنایعی مانند خودرو، لوازم خانگی، پتروشیمی، ماشین آلات، انرژی، حمل و نقل استفاده می شود. فلزکاری، هوانوردی و فضانوردی، انرژی هسته ای و ابزار الکترونیکی.سهم بازار آن در بازار داخلی حدود 20 درصد و در بازار بین المللی 80 درصد است.

 

با نگاهی به آینده، همه کارکنان Haosteel مسئولیت خود را وقف ارائه محصولات و خدمات ارزشمند به مشتریان خود با قابلیت های پیشرفته تولید فولاد ضد زنگ خواهند کرد و صمیمانه منتظر همکاری با مشتریان برای جستجوی توسعه مشترک هستند. درخشش مشترک را درک کنید

تاریخ

1978، شرکت تاسیس شد. توزیع نوار فولادی ضد زنگ و صفحه در داخل.

1986، راه اندازی کسب و کار در تولید سیم و فولاد ضد زنگ ساخت و فروش.

1995، راه اندازی کسب و کار در کویل فولاد ضد زنگ، نوار تولید و فروش.

2002، راه اندازی کسب و کار در لوله فولادی ضد زنگ، تولید لوله و فروش.

2010، ایجاد گروه haosteel، تبدیل شدن به یک شرکت گروه بین المللی محدود، که شامل تولید انبوه، تحقیق و توسعه علم و فن آوری، فروش جهانی و خدمات پس از فروش، تبدیل به محبوب ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان فولاد ضد زنگ چین است.

2012، ISO 9001: 2008 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت را دریافت کرد.

2014، صدور گواهینامه CE اتحادیه اروپا را برای به دست آوردن قابلیت اطمینان پایدار محصولات به دست آورد.

2018، تبدیل شده است شرکت های مطمئن ترین و قابل اعتماد یکپارچه سازی تولید، محصولات به 160 کشور و مناطق صادر شده است.

سرویس

ما هر سهم بیشتر از هر لحظه ارائه می دهیم، آینده ی ما کارآمد، سریع، حرفه ای و متفکر است.

محصولات با ارزش ترین --- مفهوم "محصولات با ارزش ترین" به این معنی است که مشتری می تواند محصولات راضی با قیمت های معقول تر دریافت کند. کیفیت از تولید کننده آن است، Haosteel ارائه محصولات با کیفیت بالا، با ارزش بالا و سود بالا با اجرای یک استراتژی برند با کیفیت در سراسر کل فرآیند با همه مشارکت در سراسر؛ پیگیری مستمر برای برتری و تولید محصول برتر؛ با هدف تقویت رقابت پذیری مبتنی بر کیفیت فراگیر آن است.

همکاری قابل اعتماد --- Haosteel در تبادل و همکاری با کسانی است که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده است، در یادگیری و جذب تجربیات و روش های پیشرفته، در بهره گیری از منابع و بازارهای و استفاده از هر آنچه که می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا در جهت استفاده ما، به منظور بالا بردن عملکرد و سطح رقابت در دوره بین المللی کردن.

بیشتر خدمات کامل - ایده "عمل با صدای بلند تر از کلمات" به طور مداوم و شدید کاشته شده است، خدمات یک مرحله ای، تولید، مدیریت و نوآوری های فنی را در هماهنگی با شرکت های طبقه جهانی می سازد؛ بدون تسلیم شدن و نه تسلیم شدن و یا تکذیب خود، اما به جای آن خود را پیشی می گیرم. با هدف تلاش برای بهتر کردن جهان، بدون تلاش برای تقویت توانایی و رقابت آن. ارائه راه حل های وسیع تر، بهتر و سریعتر مشتریان و به دست آوردن اثر برنده در همکاری طولانی مدت.

تیم ما

Company Culture

شخص گرا --- فرد فردی به عنوان یک عنصر اساسی، چیزی است که یک شرکت بر آن تکیه می کند تا زنده بماند و توسعه یابد. پایه ای است که ما در آن سرمایه گذاری می کنیم اما در نهایت برای افراد آن، پایه و اساس اعتماد شخصی است. برای درک "برای فرد"، "تکیه بر شخص"، باید آن را درک، احترام، نگرانی، مراقبت، آموزش و اتحاد هر فرد فرد.

مشتری متمرکز --- این یک مفهوم بازاریابی همه جانبه است که مشتری در آن قرار دارد و رضایت مشتری در اولویت اول قرار می گیرد، با یادآوری در هر زمان با سوالاتی درباره «چه کسی مشتری من است؟ چه مشتری نیاز دارد من چه می توانم به مشتری انجام دهم؟ چه چیز دیگری می توانم برای مشتری انجام دهم؟ »، به طوری که یک راه حل به خوبی فکر، سریع تر و سریع تر در صورت نیاز مورد نیاز مشتری قرار می گیرد و در درازمدت به همکاری متقابل برسد. آنچه ما واقعا می خواهیم انجام دهیم این است که ما تولید محصول را با تقاضا به عنوان ورودی و رضایت به عنوان خروجی، و Haosteel یک فروشگاه پردازش رضایت مشتری.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Carl
تلفن : +8615214384812
فکس : 86-021-51862951
حرف باقی مانده است(20/3000)